10 września 2023 roku Karpacz gościł kilkuset lekkoatletów rywalizujących w Mistrzostwach Makroregionu Młodzików.

W zawodach startowali nasi uczniowie (zawodnicy LKS Polkowice), którzy zdobyli dwa medale oraz poprawili kilka rekordów życiowych.

■ Złoty medal w skoku w dal wywalczył Kamil Sikora (5,82 m). Startował też w biegu na 100 m, gdzie ustanowił rekord życiowy (12,23 s).

■ Michał Kuziemka zdobył srebrny medal w pchnięciu kulą (12,81 m).

■ Czwarte miejsce i rekord życiowy w rzucie oszczepem to wynik Anastazji Marszał (26,98 m).

■ Czwarte miejsce i nową życiówkę w rzucie dyskiem uzyskała Justyna Liberska (29,24 m). Justyna startowała też w pchnięciu kulą, gdzie zajęła piąte miejsce z rekordem życiowym (9,38 m).

■ Tymoteusz Bogus wywalczył szóste miejsce w rzucie oszczepem (37,88 m, rekord życiowy).

Kamil Sikora i Michał Kuziemka wystartują w Mistrzostwach Polski młodzików w Słubicach.

Opiekunami zawodników są pani Dorota Wojciech-Pierzchała i pan Robert Pierzchała.