NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
Najlepsi uczniowie w II półroczu roku szkolnego 2012/2013
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce
Liceum Ogólnokształcące
1. Patrycja Nicińska, kl. II c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
2. Magdalena Puszkarek, kl. I b, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
3. Łucja Ryjo, kl. I b, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
4. Justyna Muraszko, kl. II c, średnia ocen: 4,81, zachowanie: wzorowe
5. Joanna Kawa, kl. I b, średnia ocen: 4,81, zachowanie: wzorowe
6. Karolina Tomczyk, kl. I c, średnia ocen: 4,81, zachowanie: wzorowe
7. Kinga Kaszuba, kl. I b, średnia ocen: 4,79, zachowanie: wzorowe
8. Katarzyna Jantos, kl. I b, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Paulina Misiak, kl. III ae, średnia ocen: 5,08, zachowanie: wzorowe
2. Karolina Zelek, kl. II ah, średnia ocen: 5,06, zachowanie: wzorowe
3. Karolina Łukasik, kl. II ae, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
4. Natalia Nadolska, kl. III ah, średnia ocen: 4,93, zachowanie: wzorowe
5. Karolina Dąbrowska, kl. III ae, średnia ocen: 4,92, zachowanie: bardzo dobre
6. Adrianna Kulczycka, kl. I ae, średnia ocen: 4,90, zachowanie: wzorowe
7. Martyna Lisowska, kl. I ah, średnia ocen: 4,89, zachowanie: wzorowe
8. Marlena Mazur, kl. II ae, średnia ocen: 4,86, zachowanie: wzorowe
9. Paulina Solarska, kl. III ae, średnia ocen: 4,83, zachowanie: wzorowe
10. Anita Rekis, kl. II ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
1. Paulina Romaszko, kl. I bz, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe
Liceum Ogólnokształcące
1. Magdalena Korgól, kl. I a, zachowanie: dobre
2. Paulina Koreń, kl. I a, zachowanie: dobre
3. Martyna Sejud, kl. I b, zachowanie: dobre
4. Dorota Rachwalska, kl. I c, zachowanie: wzorowe
5. Bartosz Stępień, kl. II a, zachowanie: bardzo dobre
6. Rafał Janczak, kl. II b, zachowanie: dobre
7. Karol Durał, kl. II b, zachowanie: bardzo dobre
8. Magdalena Latarska, kl. II b, zachowanie: bardzo dobre
9. Magdalena Prus, kl. II c, zachowanie: wzorowe
10. Krzysztof Drzazga, kl. II c, zachowanie: wzorowe
11. Natalia Robak, kl. II c, zachowanie: bardzo dobre
Technikum
1. Gabriela Krupińska, kl. I ae, zachowanie: bardzo dobre
2. Katarzyna Pieczarska, kl. I ae, zachowanie: bardzo dobre
3. Martyna Klimas, kl. I ae, zachowanie: bardzo dobre
4. Kondrad Wrzos, kl. I ai, zachowanie: bardzo dobre
5. Natalia Butyńska, kl. II ae, zachowanie: bardzo dobre
6. Artur Dybizbański, kl. II ai, zachowanie: bardzo dobre
7. Paweł Lewandowski, kl. III ae, zachowanie: dobre
8. Mateusz Siudmak, kl. III ae, zachowanie: bardzo dobre
9. Angelika Kobyłt, kl. III ae, zachowanie: bardzo dobre
10. Wiesława Malinowska, kl. III ah, zachowanie: wzorowe
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
1. Ewelina Jagielska, kl. I az, zachowanie: bardzo dobre
NAJLEPSI ABSOLWENCI W ROKU SZKOLNYM 2012/2013
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce
Liceum Ogólnokształcące
1. Karol Zimoch, kl. III b, średnia ocen: 5,38, zachowanie: wzorowe
2. Katarzyna Dzimira, kl. III d, średnia ocen: 5,29, zachowanie: wzorowe
3. Martyna Kościelna, kl. III b, średnia ocen: 5,20, zachowanie: wzorowe
4. Daria Bartoszewicz, kl. III c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
5. Mateusz Brzozowski, kl. III c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
6. Mateusz Ząbczyk, kl. III b, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
7. Jagoda Gulewicz, kl. III c, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
8. Anna Potocka, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
9. Krzysztof Łakomy, kl. III b, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
10. Weronika Rolak, kl. III d, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
11. Martyna Kołbuc, kl. III d, średnia ocen: 4,76, zachowanie: wzorowe
12. Karolina Jędrzejewska, kl. III c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
13. Angelika Zawadzka, kl. III c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
14. Alicja Makuchowska, kl. III c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Łukasz Guresz, kl. IV ai, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
2. Agnieszka Franczak, kl. IV ae, średnia ocen: 4,79, zachowanie: wzorowe
3. Katarzyna Gruszczyńska, kl. IV ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
4 Adam Pełech, kl. IV ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe - maturzyści
Liceum Ogólnokształcące
1. Mateusz Kołodziejczyk, kl. III b, zachowanie: bardzo dobre
2. Natalia Michorczyk, kl. III b, zachowanie: bardzo dobre
3. Adrian Krzyżanowski, kl. III c, zachowanie: dobre
4. Karolina Maciejewska, kl. III d, zachowanie: bardzo dobre
Technikum
1. Marta Niedźwiecka, kl. IV ae, zachowanie: bardzo dobre
2. Łukasz Milasz, kl. IV ai, zachowanie: bardzo dobre
Stypendium Starosty Polkowickiego w roku szkolnym 2012/2013 - maturzyści
Liceum Ogólnokształcące
1. Karol Zimoch, kl. III b, średnia ocen: 5,38, zachowanie: wzorowe
2. Katarzyna Dzimira, kl. III d, średnia ocen: 5,29, zachowanie: wzorowe
3. Martyna Kościelna, kl. III b, średnia ocen: 5,20, zachowanie: wzorowe
4. Daria Bartoszewicz, kl. III c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
5. Mateusz Brzozowski, kl. III c, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
6. Mateusz Ząbczyk, kl. III b, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
7. Jagoda Gulewicz, kl. III c, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
8. Anna Potocka, kl. III d, średnia ocen: 4,94, zachowanie: wzorowe
9. Krzysztof Łakomy, kl. III b, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
10. Weronika Rolak, kl. III d, średnia ocen: 4,82, zachowanie: wzorowe
11. Martyna Kołbuc, kl. III d, średnia ocen: 4,76, zachowanie: wzorowe
12. Karolina Jędrzejewska, kl. III c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
13. Angelika Zawadzka, kl. III c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
14. Alicja Makuchowska, kl. III c, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Technikum
1. Łukasz Guresz, kl. IV ai, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
2. Agnieszka Franczak, kl. IV ae, średnia ocen: 4,79, zachowanie: wzorowe
3. Katarzyna Gruszczyńska, kl. IV ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
4 Adam Pełech, kl. IV ai, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Najlepsi uczniowie w I półroczu roku szkolnego 2012/2013
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce
Liceum Ogólnokształcące
Katarzyna Ochmańska, kl. II b, średnia ocen: 4,85, zachowanie: wzorowe
Technikum
Paulina Misiak, kl. III ae, średnia ocen: 5,0, zachowanie: wzorowe
Adrianna Kulczycka, kl. I ae, średnia ocen: 4,80, zachowanie: bardzo dobre
Karolina Dąbrowska, kl. III ae, średnia ocen: 4,75, zachowanie: wzorowe
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe
Liceum Ogólnokształcące
Maciej Wierdak, kl. I b, zachowanie: wzorowe
Ewelina Zając, kl. II a, zachowanie: dobre
Malwina Żywokarta, kl. II b, zachowanie: bardzo dobre
Marek Szczyrbaty, kl. II b, zachowanie: bardzo dobre
Magdalena Prus, kl. II c, zachowanie: wzorowe
Kamila Łapkowska, kl. II c, zachowanie: wzorowe
Technikum
Joanna Brzeźniak, kl. II ae, zachowanie: wzorowe
Konrad Stępień, kl. III ae, zachowanie: bardzo dobre
Paweł Lewandowski, kl. III ae, zachowanie: dobre
Krzysztof Piskorz, kl. III ai, zachowanie: bardzo dobre
Marta Fryzowicz, kl. III ah, zachowanie: dobre
Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Rafał Pajdosz, kl. III az, zachowanie: dobre
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce - maturzyści
Liceum Ogólnokształcące
Karol Zimoch, kl. III b, średnia ocen: 5,00, zachowanie: wzorowe
Martyna Kościelna, kl. III b, średnia ocen: 4,80, zachowanie: wzorowe
Technikum
Łukasz Guresz, kl. IV ai, średnia ocen: 4,78, zachowanie: wzorowe
Stypendium motywacyjne za osiągnięcia sportowe - maturzyści
Liceum Ogólnokształcące
Justyna Hołtyn, kl. III c, zachowanie: bardzo dobre
Małgorzata Zuchora, kl. III c, zachowanie: bardzo dobre
Anna Wypasek, kl. III c, zachowanie: bardzo dobre
Paula Światowska, kl. III d, zachowanie: bardzo dobre
Technikum
Marta Niedźwiecka, kl. IV ae, zachowanie: dobre
Katarzyna Jurga, kl. IV ae, zachowanie: dobre