NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

KANDYDACI DO STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW
NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Liceum Ogólnokształcące

1. Gaj Magdalena – klasa II a – średnia ocen: 5,67 – ocena zachowania: wzorowa
2. Kokoszka Małgorzata – klasa I bp – średnia ocen: 5,06 – ocena zachowania: wzorowa

Technikum (w zawodzie technik ekonomista)

1. Szumańska Kornelia – klasa III bt – średnia ocen: 5,50 – ocena zachowania: wzorowa

 

 

STYPENDIUM STAROSTY
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Liceum Ogólnokształcące

1. Konecka Magdalena, kl. III a, średnia ocen: 5,67; ocena zachowania: wzorowa
2. Pazik Natalia, kl. III a, średnia ocen: 5,59; ocena zachowania: wzorowa
3. Hłuszij Julia, kl. III a, średnia ocen: 5,44; ocena zachowania: wzorowa
4. Orzelska Weronika, kl. III a, średnia ocen: 5,39; ocena zachowania: wzorowa
5. Włódarczyk Michał, kl. III a, średnia ocen: 5,24; ocena zachowania: wzorowa
6. Staszak Nikola, kl. III a, średnia ocen: 5,18; ocena zachowania: wzorowa
7. Korsak Marianna, kl. III a, średnia ocen: 5,11; ocena zachowania: wzorowa
8. Matyjak Julia, kl. III a, średnia ocen: 5,11; ocena zachowania: wzorowa
9. Sornat Piotr, kl. III a, średnia ocen: 5,11; ocena zachowania: wzorowa
10. Wojciechowski Aleksy, kl. III b, średnia ocen: 5,11; ocena zachowania: wzorowa
11. Piotrowska Kamila, kl. III a, średnia ocen: 5,06; ocena zachowania: wzorowa
12. Wójcik Marta, kl. III a, średnia ocen: 5,06; ocena zachowania: wzorowa
13. Grablewska Klaudia, kl. III a, średnia ocen: 4,94; ocena zachowania: wzorowa
14. Kisil Julia, kl. III a, średnia ocen: 4,89; ocena zachowania: wzorowa
15. Sondej Sara, kl. III a, średnia ocen: 4,89; ocena zachowania: wzorowa
16. Sinicka Natalia, kl. III a, średnia ocen: 4,83; ocena zachowania: wzorowa

 

Technikum

1. Małgowski Jakub, kl. IV at, średnia ocen: 5,04; ocena zachowania: wzorowa
2. Parzuchowska Julia , kl. IV at, średnia ocen: 5,04; ocena zachowania: wzorowa
3. Bartków Magdalena, kl. IV at, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
4. Gulewicz Julia, kl. IV at, średnia ocen: 4,78; ocena zachowania: wzorowa

 

 

STYPENDIUM BURMISTRZA
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 (ABSOLWENCI)

Liceum Ogólnokształcące

1. Konecka Magdalena, kl. III a, średnia ocen: 6.00; ocena zachowania: wzorowa
2. Hłuszij Julia, kl. III a, średnia ocen: 5,78; ocena zachowania: wzorowa
3. Pazik Natalia, kl. III a, średnia ocen: 5,63; ocena zachowania: wzorowa
4. Sornat Piotr, kl. III a, średnia ocen: 5,50; ocena zachowania: wzorowa
5. Orzelska Weronika, kl. III a, średnia ocen: 5.44; ocena zachowania: wzorowa
6. Matyjak Julia, kl. III a, średnia ocen: 5,33; ocena zachowania: wzorowa
7. Korsak Marianna, kl. III a, średnia ocen: 5,25; ocena zachowania: wzorowa
8. Piotrowska Kamila, kl. III a, średnia ocen: 5,25; ocena zachowania: wzorowa
9. Włódarczyk Michał, kl. III a, średnia ocen: 5,25; ocena zachowania: wzorowa
10. Staszak Nikola, kl. III a, średnia ocen: 5,14; ocena zachowania: wzorowa
11. Sinicka Natalia, kl. III a, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: wzorowa

 

Technikum

1. Bartków Magdalena, kl. IV at, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
2. Małgowski Jakub, kl. IV at, średnia ocen: 5,44; ocena zachowania: wzorowa
3. Parzuchowska Julia , kl. IV at, średnia ocen: 5,27; ocena zachowania: wzorowa

 

 

STYPENDIUM BURMISTRZA

Liceum Ogólnokształcące

1. Gaj Magdalena, kl. II a, średnia ocen: 5,67 ; ocena zachowania: wzorowa
2. Macioszczyk Julia, kl. II a, średnia ocen: 5,33; ocena zachowania: wzorowa
3. Pawłowska Weronika, kl. I bg, średnia ocen: 5,27; ocena zachowania: wzorowa
4. Bartkowiak Oliwia, kl. I bg, średnia ocen: 5,20; ocena zachowania: wzorowa
5. Horbas Mateusz, kl. I bg, średnia ocen: 5,20; ocena zachowania: wzorowa
6. Kiziuk Amelia, kl. I bg, średnia ocen: 5,13 ; ocena zachowania: wzorowa
7. Łabuda Mikołaj, kl. I bg, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: wzorowa
8. Chyb Łukasz, kl. II b, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: bardzo dobra
9. Dzumyk Marta, kl. II b, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: wzorowa
10. Bajus Zofia, kl. I bg, średnia ocen: 5,07; ocena zachowania: wzorowa
11. Turczynowska Zuzanna, kl. I bg, średnia ocen: 5,07; ocena zachowania: wzorowa
12. Żak Kaja, kl. I bg, średnia ocen: 5,07; ocena zachowania: wzorowa
13. Kokoszka Małgorzata, kl. I bp, średnia ocen: 5.06; ocena zachowania: wzorowa
14. Grzywacz Paulina, kl. I bg, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
15. Hoffman Michał, kl. I ap, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
16. Koncur Zuzanna, kl. II b, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
17. Ryszko Wiktor, kl. I ap, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa

 

Technikum

1. Szumańska Kornelia, kl. III bt, średnia ocen: 5,50; ocena zachowania: wzorowa
2. Tkaczyk Daria, kl. III bt, średnia ocen: 5,43; ocena zachowania: wzorowa
3. Ziomek Oliwia, kl. III at, średnia ocen: 5,29; ocena zachowania: wzorowa

 

Branżowa Szkoła I Stopnia

1. Tylutka Paulina, kl. II az, średnia ocen: 5,08; ocena zachowania: wzorowa

 

 

STYPENDIUM MOTYWACYJNE ZA WYNIKI W NAUCE
(ABSOLWENCI)

Liceum Ogólnokształcące

1. Konecka Magdalena, kl. III a, średnia ocen: 5,67; ocena zachowania: wzorowa
2. Pazik Natalia, kl. III a, średnia ocen: 5,59; ocena zachowania: wzorowa
3. Hłuszij Julia, kl. III a, średnia ocen: 5,44; ocena zachowania: wzorowa
4. Orzelska Weronika, kl. III a, średnia ocen: 5,39; ocena zachowania: wzorowa
5. Włódarczyk Michał, kl. III a, średnia ocen: 5,24; ocena zachowania: wzorowa
6. Staszak Nikola, kl. III a, średnia ocen: 5,18; ocena zachowania: wzorowa
7. Korsak Marianna, kl. III a, średnia ocen: 5,11; ocena zachowania: wzorowa
8. Matyjak Julia, kl. III a, średnia ocen: 5,11; ocena zachowania: wzorowa
9. Sornat Piotr, kl. III a, średnia ocen: 5,11; ocena zachowania: wzorowa
10. Wojciechowski Aleksy, kl. III b, średnia ocen: 5,11; ocena zachowania: wzorowa
11. Piotrowska Kamila, kl. III a, średnia ocen: 5,06; ocena zachowania: wzorowa
12. Wójcik Marta, kl. III a, średnia ocen: 5,06; ocena zachowania: wzorowa
13. Grablewska Klaudia, kl. III a, średnia ocen: 4,94; ocena zachowania: wzorowa
14. Kisil Julia, kl. III a, średnia ocen: 4,89; ocena zachowania: wzorowa
15. Sondej Sara, kl. III a, średnia ocen: 4,89; ocena zachowania: wzorowa
16. Sinicka Natalia, kl. III a, średnia ocen: 4,83; ocena zachowania: wzorowa

 

Technikum

1. Małgowski Jakub, kl. IV at, średnia ocen: 5,04; ocena zachowania: wzorowa
2. Parzuchowska Julia , kl. IV at, średnia ocen: 5,04; ocena zachowania: wzorowa
3. Bartków Magdalena, kl. IV at, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
4. Gulewicz Julia, kl. IV at, średnia ocen: 4,78; ocena zachowania: wzorowa

 

STYPENDIUM MOTYWACYJNE ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
(ABSOLWENCI)

Liceum Ogólnokształcące

1. Kisil Julia, kl. III a; ocena zachowania: wzorowa
2. Karkos Hubert, kl. III b; ocena zachowania: wzorowa
3. Staniecki Dawid, kl. III b; ocena zachowania: bardzo dobra

 

Technikum

1. Małgowski Jakub, kl. IV at; ocena zachowania: wzorowa
2. Kurzeja Konrad, kl. IV bt; ocena zachowania: wzorowa
3. Leniart Szymon, kl. IV bt; ocena zachowania: dobra

 

 

STYPENDIUM MOTYWACYJNE ZA WYNIKI W NAUCE

Liceum Ogólnokształcące

1. Gaj Magdalena, kl. II a, średnia ocen: 5,67 ; ocena zachowania: wzorowa
2. Macioszczyk Julia, kl. II a, średnia ocen: 5,33; ocena zachowania: wzorowa
3. Pawłowska Weronika, kl. I bg, średnia ocen: 5,27; ocena zachowania: wzorowa
4. Bartkowiak Oliwia, kl. I bg, średnia ocen: 5,20; ocena zachowania: wzorowa
5. Horbas Mateusz, kl. I bg, średnia ocen: 5,20; ocena zachowania: wzorowa
6. Kiziuk Amelia, kl. I bg, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: wzorowa
7. Łabuda Mikołaj, kl. I bg, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: wzorowa
8. Chyb Łukasz, kl. II b, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: bardzo dobra
9. Dzumyk Marta, kl. II b, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: wzorowa
10. Bajus Zofia, kl. I bg, średnia ocen: 5,07; ocena zachowania: wzorowa
11. Turczynowska Zuzanna, kl. I bg, średnia ocen: 5,07; ocena zachowania: wzorowa
12. Żak Kaja, kl. I bg, średnia ocen: 5,07; ocena zachowania: wzorowa
13. Kokoszka Małgorzata, kl. I bp, średnia ocen: 5.06; ocena zachowania: wzorowa
14. Stemplewska Aleksandra, kl. I ag, średnia ocen: 5,06; ocena zachowania: wzorowa
15. Grzywacz Paulina, kl. I bg, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
16. Hoffman Michał, kl. I ap, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
17. Koncur Zuzanna, kl. II b, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
18. Łosowska Brygida , kl. II a, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
19. Ryszko Wiktor, kl. I ap, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
20. Malec Jakub, kl. II a, średnia ocen: 4,90; ocena zachowania: wzorowa
21. Miziniak Dawid, kl. I bg, średnia ocen: 4,88; ocena zachowania: wzorowa
22. Węgrzyn Magdalena, kl. II b, średnia ocen: 4,88; ocena zachowania: wzorowa
23. Jeziorna Julia, kl. I bp, średnia ocen: 4,87; ocena zachowania: wzorowa
24. Machowicz Jakub, kl. I bg, średnia ocen: 4,87; ocena zachowania: wzorowa
25. Pazik Kinga, kl. I bg, średnia ocen: 4,87; ocena zachowania: wzorowa
26. Wadas Julia, kl. I bp, średnia ocen: 4,87; ocena zachowania: wzorowa
27. Wojciechowska Wiktoria, kl. I ag, średnia ocen: 4,82; ocena zachowania: wzorowa
28. Kozakiewicz Tamara, kl. I bp, średnia ocen: 4,80; ocena zachowania: wzorowa
29. Mazur Małgorzata, kl. I bp, średnia ocen: 4,75; ocena zachowania: wzorowa

 

Technikum

1. Szumańska Kornelia, kl. III bt, średnia ocen: 5,50; ocena zachowania: wzorowa
2. Rolak Julia, kl. III bt, średnia ocen: 5,46; ocena zachowania: wzorowa
3. Tkaczyk Daria, kl. III bt, średnia ocen: 5,43; ocena zachowania: wzorowa
4. Ziomek Oliwia, kl. III at, średnia ocen: 5,29; ocena zachowania: wzorowa
5. Niewieściuk Tobiasz, kl. I ctg, średnia ocen: 4,95; ocena zachowania: bardzo dobra
6. Skowrońska Kesja, kl. III bt, średnia ocen: 4,92; ocena zachowania: bardzo dobra
7. Chryplewicz Patrycja, kl. III at, średnia ocen: 4,87; ocena zachowania: bardzo dobra
8. Jurkiewicz Norbert, kl. III bt, średnia ocen: 4,85; ocena zachowania: bardzo dobra
9. Kwapis Mateusz, kl. I ctg, średnia ocen: 4,85; ocena zachowania: wzorowa
10. Pawlak Kamila, kl. I atg, średnia ocen: 4,79; ocena zachowania: wzorowa
11. Piwko Sara, kl. III bt, średnia ocen: 4,79; ocena zachowania: bardzo dobra

 

Branżowa Szkoła I Stopnia

1. Tylutka Paulina, kl. II az, średnia ocen: 5,08; ocena zachowania: wzorowa

 

 

STYPENDIUM MOTYWACYJNE ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Liceum Ogólnokształcące

1. Sobański Przemysław, kl. I ag; ocena zachowania: wzorowa
2. Machowicz Jakub, kl. I bg; ocena zachowania: wzorowa
3. Ślusarczyk Kamil, kl. I bg; ocena zachowania: wzorowa
4. Mrowiec Julia, kl. I ap; ocena zachowania: bardzo dobra
5. Jeziorna Julia, kl. I bp; ocena zachowania: wzorowa
6. Mazur Małgorzata, kl. I bp; ocena zachowania: wzorowa
7. Kokoszka Małgorzata, kl. I bp; ocena zachowania: wzorowa
8. Korniluk Martyna, kl. I bp; ocena zachowania: wzorowa
9. Orawiec Oliwia, kl. II b; ocena zachowania: bardzo dobra

 

Technikum

1. Ozga Wiktoria, kl. I atp; ocena zachowania: wzorowa

 

 

KANDYDACI DO STYPENDIUM KGHM POLSKA MIEDŹ S.A.

Branżowa Szkoła I Stopnia

I półrocze

1. Pachurka Patryk – klasa I azp w zawodzie elektromechanik – stypendium za wyniki w nauce w ramach Projektu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM kluczowy partner w kształceniu zawodowym”

 

II półrocze

1. Czesławiak Hubert – klasa I azg w zawodzie elektromechanik – stypendium za wyniki w nauce w ramach Projektu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM kluczowy partner w kształceniu zawodowym”

2. Wójcik Marcel – klasa II az w zawodzie elektromechanik – stypendium za wyniki w nauce w ramach Projektu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM kluczowy partner w kształceniu zawodowym”

 

STYPENDIUM FIRMY LEADEC SP. Z O.O.

Technikum

1. Cisowski Bartosz – klasa I btp w zawodzie technik elektryk – stypendium w „Programie stypendialnym Leadec Sp. z o.o. dla uczniów klas patronackich w Zespole Szkół im. Narodó Zjednoczonej Europy w Polkowicach”
2. Baran Miłosz – klasa I btg w zawodzie technik elektryk – stypendium w „Programie stypendialnym Leadec Sp. z o.o. dla uczniów klas patronackich w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach”
3. Maziarz Michał – klasa I btg w zawodzie technik elektryk – stypendium w „Programie stypendialnym Leadec Sp. z o.o. dla uczniów klas patronackich w Zespole Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach”

 

Uczniowie Zespołu Szkół otrzymujący stypendium Prezesa Rady Ministrów
w roku szkolnym 2019/2020

Liceum Ogólnokształcące

1. Konecka Magdalena – klasa II a – średnia ocen: 5,70 – ocena zachowania: wzorowa

 

Technikum (w zawodzie technik ekonomista)

1. Szumańska Kornelia – klasa II bt – średnia ocen: 5,54 – ocena zachowania: wzorowa

 

 I półrocze 2019/2020

Maturzyści – stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

Liceum Ogólnokształcące

1. Konecka Magdalena, kl. III a, średnia ocen: 5,33; ocena zachowania: wzorowa
2. Pazik Natalia, kl. III a, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: wzorowa
3. Sornat Piotr, kl. III a, średnia ocen: 5,00; ocena zachowania: wzorowa
4. Hłuszij Julia, kl. III a, średnia ocen: 4,89; ocena zachowania: wzorowa
5. Piotrowska Kamila, kl. III a, średnia ocen: 4,88; ocena zachowania: wzorowa
6. Sinicka Natalia, kl. III a, średnia ocen: 4,88; ocena zachowania: wzorowa
7. Orzelska Weronika, kl. III a, średnia ocen: 4,78; ocena zachowania: wzorowa
8. Kisil Julia, kl. III a, średnia ocen: 4,75; ocena zachowania: wzorowa
9. Włodarczyk Michał, kl. III a, średnia ocen: 4,75; ocena zachowania: wzorowa

 

Technikum

1. Małgowski Jakub, kl. IV at, średnia ocen: 5,13; ocena zachowania: wzorowa
2. Parzuchowska Julia, kl. IV at, średnia ocen: 4,90; ocena zachowania: wzorowa
3. Bartków Magdalena, kl. IV at, średnia ocen: 4,82; ocena zachowania: wzorowa
4. Byzdra Nela, kl. IV at, średnia ocen: 4,78; ocena zachowania: wzorowa

*

I półrocze 2019/2020

 

Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce

Liceum Ogólnokształcące

1. Gaj Magdalena, kl. II a, średnia ocen: 5,22; ocena zachowania: wzorowa
2. Pawłowska Weronika, kl. I bg, średnia ocen: 5,07; ocena zachowania: wzorowa
3. Bartkowiak Oliwia, kl. I bg, średnia ocen: 4,92; ocena zachowania: wzorowa
4. Macioszczyk Julia, kl. II a, średnia ocen: 4,89; ocena zachowania: wzorowa
5. Węgrzyn Magdalena, kl. II b, średnia ocen: 4,88; ocena zachowania: wzorowa
6. Hoffman Michał, kl. I ap, średnia ocen: 4,87; ocena zachowania: wzorowa
7. Miziniak Dawid, kl. I bg, średnia ocen: 4,86; ocena zachowania: wzorowa
8. Machowicz Jakub, kl. I bg, średnia ocen: 4,86; ocena zachowania: wzorowa
9. Koncur Zuzanna, kl. II b, średnia ocen: 4,86; ocena zachowania: wzorowa
10. Żak Kaja, kl. I bg 4,85, średnia ocen: 4,85; ocena zachowania: wzorowa
11. Turczynowska Zuzanna, kl. I bg, średnia ocen: 4,83; ocena zachowania: wzorowa
12. Ryszko Wiktor, kl. I ap, średnia ocen: 4,81; ocena zachowania: wzorowa
13. Bajus Zofia, kl. I bg, średnia ocen: 4,79; ocena zachowania: wzorowa
14. Horbas Mateusz, kl. I bg, średnia ocen: 4,77; ocena zachowania: wzorowa
15. Dzumyk Marta, kl. II b, średnia ocen: 4,75; ocena zachowania: wzorowa

 

Technikum

1. Ziomek Oliwia, kl. III at, średnia ocen: 5,31; ocena zachowania: wzorowa
2. Tkaczyk Daria, kl. III bt, średnia ocen: 5,31; ocena zachowania: wzorowa
3. Szumańska Kornelia, kl. III bt, średnia ocen: 5,27; ocena zachowania: wzorowa
4. Rolak Julia, kl. III bt, średnia ocen: 5,25; ocena zachowania: wzorowa

 

Branżowa Szkoła I Stopnia

1. Tylutka Paulina, kl. II az, średnia ocen: 5,22; ocena zachowania: wzorowa

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

ROK SZKOLNY 2017/2018

ROK SZKOLNY 2016/2017

ROK SZKOLNY 2015/2016

ROK SZKOLNY 2014/2015

ROK SZKOLNY 2013/2014

ROK SZKOLNY 2012/2013

ROK SZKOLNY 2011/2012

ROK SZKOLNY 2010/2011

ROK SZKOLNY 2009/2010

ROK SZKOLNY 2008/2009

ROK SZKOLNY 2007/2008

ROK SZKOLNY 2006/2007