NAJLEPSI UCZNIOWIE W ROKU SZKOLNYM 2010/2011
Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2010/2011
Liceum Ogólnokształcące:
Kulczycka Agata, kl. III d, średnia ocen: 5,27
Technikum:
Kurasińska Martyna, kl. IV a TE, średnia ocen: 4,93
Stypendium Starosty Polkowickiego w roku szkolnym 2010/2011
Liceum Ogólnokształcące:
Kulczycka Agata, kl. III d
Balicka Daria, kl. III a
Łowkis Jarosław, kl. III b
Tomaszewska Alina, kl. III a
Rutkowska Natalia, kl. III a
Uram Patrycja, kl. III a
Kiziuk Urszula, kl. III d
Bodak Aneta, kl. III b
Herman Martyna, kl. III b
Graczyk Beata, kl. III a
Dobrowolska Agata, kl. III a
Tęcza Karolina, kl. III a
Technikum:
Ryter Krzysztof, kl. IV a TE
Firuta Angelika, kl. IV a TE
Kurasińska Martyna, kl. IV a TE
Rybczak Anna, kl. IV a TI
Kasznicka Ewelina, kl. IV a TE
Kandydaci do Stypendium Burmistrza w roku szkolnym 2010/2011
Liceum - absolwenci:
Kulczycka Agata, kl. III d
Balicka Daria, kl. III a
Łowkis Jarosław, kl. III b
Graczyk Beata, kl. III a
Tęcza Karolina, kl. III a
Uram Patrycja, kl. III a
Technikum - absolwenci:
Stanek Paweł, kl. IV a TI
Kozub Klaudia, kl. IV b TE
Ryter Krzysztof, kl. IV a TE
Firuta Angelika, kl. IV a TE
Kurasińska Martyna, kl. IV a TE
Kasznicka Ewelina, kl. IV a TE
Najlepsi uczniowie w II semestrze roku szkolnego 2010/2011
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce
Liceum Ogólnokształcące - absolwenci:
Kulczycka Agata, kl. III d, średnia ocen: 5,47; zachowanie: wzorowe
Balicka Daria, kl. III a, średnia ocen: 5,19; zachowanie: wzorowe
Łowkis Jarosław, kl. III b, średnia ocen: 5,06; zachowanie: wzorowe
Tomaszewska Alina, kl. III a, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
Rutkowska Natalia, kl. III a, średnia ocen: 4,94; zachowanie: wzorowe
Uram Patrycja, kl. III a, średnia ocen: 4,87; zachowanie: wzorowe
Kiziuk Urszula, kl. III d, średnia ocen: 4,82; zachowanie: wzorowe
Bodak Aneta, kl. III b, średnia ocen: 4,81; zachowanie: wzorowe
Herman Martyna, kl. III b, średnia ocen: 4,81; zachowanie: wzorowe
Graczyk Beata, kl. III a, średnia ocen: 4,81, zachowanie: wzorowe
Dobrowolska Agata, kl. III a, średnia ocen: 4,81; zachowanie: wzorowe
Tęcza Karolina, kl. III a, średnia ocen: 4,75; zachowanie: wzorowe
Technikum - absolwenci:
Ryter Krzysztof, kl. IV ae, średnia ocen: 4,93; zachowanie: wzorowe
Firuta Angelika, kl. IV ae, średnia ocen: 4,90; zachowanie: wzorowe
Kurasińska Martyna, kl. IV ae, średnia ocen: 4,90; zachowanie: wzorowe
Rybczak Anna, kl. IV ai 4,83, średnia ocen: 4,83; zachowanie: bardzo dobre
Kasznicka Ewelina, kl. IV ae, średnia ocen: 4,76; zachowanie: wzorowe
Zasadnicza Szkoła Zawodowa - absolwenci:
Wojtaszek Katarzyna, kl. II b, średnia ocen: 4,87; zachowanie: wzorowe
Stypendia motywacyjne za osiągnięcia sportowe
Liceum - absolwenci:
Błońska Marlena, kl. III a
Fijałkowski Marek, kl. III b
Technikum - absolwenci:
Wiązek Anita, IV b TE
Prizel Tomasz, IV b TEOrzechowska Natalia, IV b TE
Urbaniak Katarzyna, IV b TE
Najlepsi uczniowie w I semestrze roku szkolnego 2010/2011
Stypendium motywacyjne za wyniki w nauce
Liceum Ogólnokształcące:
Kulczycka Agata, kl. III d, średnia ocen: 5,18; zachowanie: wzorowe
Tomaszewska Alina, kl. III a, średnia ocen: 4,90; zachowanie: wzorowe
Uram Patrycja, kl. III a, średnia ocen: 4,89; zachowanie: bardzo dobre
Berestecka Monika, kl. II d, średnia ocen: 4,87; zachowanie: wzorowe
Brzozowski Mateusz, kl. I c, średnia ocen: 4,86; zachowanie: wzorowe
Jurak Olga, kl. II d, średnia ocen: 4,84; zachowanie: wzorowe
Urbańska Bernadetta, kl. II b, średnia ocen: 4,83; zachowanie: wzorowe
Hłuszij Agnieszka, kl. II d, średnia ocen: 4,80; zachowanie: wzorowe
Wieczorkowska Paulina, kl. II d, średnia ocen: 4,80; zachowanie: wzorowe
Ząbczyk Mateusz, kl. I b, średnia ocen: 4,79; zachowanie: wzorowe
Technikum:
Misiak Paulina, kl. I a TE, średnia ocen: 5,00; zachowanie: wzorowe
Ryter Krzysztof, kl. IV a TE, średnia ocen: 4,75; zachowanie: bardzo dobre
Zasadnicza Szkoła Zawodowa:
Janeczko Angelika, kl. I b, średnia ocen: 4,89; zachowanie: wzorowe
Stypendia motywacyjne za osiągnięcia sportowe
Liceum Ogólnokształcące:
Hołtyn Justyna, kl. I c
Wypasek Anna, kl. I c
Światowska Paula, kl. I d
Kowalska Paulina, kl. II a
Lenczuk Martyna, kl. II a
Biały Dawid, kl. II b
Markowska Magdalena, kl. II d
Dobrowolska Agata, kl. III a
Technikum:
Fryzowicz Marta, kl. I a TH
Brzana Krystian, kl. II a TE
Jurga Katarzyna, kl. II a TE
Niedźwiecka Marta, kl. II a TE
Zielińska Edyta, kl. III a TH